Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu
Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu
Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu
Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu
Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu

Forsa Otomatik Dairesel Kapı Robotu

Marka : WHITE ROSE
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : $510.00  + KDV
İndirimli : $382.50  + KDV
KDV Dahil : ₺3.433,65
TL Fiyat : ₺3.433,65(KDV Dahil)
:
 
 
 
Apartman giriş kapıları, iş yeri kapıları vb. alanlarda mevcut kapınıza uygulanarak kullanılan Forsa, kapınızın otomatik olarak dairesel açılıp kapanmasını sağlayan kapı motorudur. Sıkışma algılama, akbil, proksimit kart, şifre paneli, parmak okuma ve daireden diafon ile açma özellikleriyle tamamen sizin rahatınız ve konforunuz düşünülmüştür.

 
Hayatınızı Kolaylaştırır
 
Engelli girişlerine özel, zaman ayarı yapılabilen Forsa Kapı Robotu hayatınızı kolaylaştırmak için yanınızda.

 
Misafirlerinizi Karşılayan Yardımcınız
 
Forsa kapı robotu apartmanınızın kapısını bir ampül kadar az enerji tüketerek, proksimity kart ve akbil ile hızlıca açar, otomatik olarak kapatır ve sessizce kilitler. Tüm diyafonlarla uyumlu forsa kapı robotu misafirlerinizi karşılayan yardımcınızdır.
 
 

 
 
 
Sıkışma Algılama Sistemi
 
Forsa kapı robotu ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra çocuklar, yaşlılar ve hayvanlar için ekstra güvenlik teknolojisiyle donatılmıştır. Sıkışma algılama özelliği ile sıkışma halinde kapıyı tekrar geri açar.
 
 
Vizyonunuza Güç Katar
 
Alışverişin yoğun olduğu mağaza ve iş yerlerinizde, müşterilerinizin firmanıza rahatlıkla girip çıkmasını sağlayan forsa kapı robotu iş yerinizi ısı ve toz gibi dış etkenlerden yalıtkanlık sağlar. Vizyonunuza güç katar.

ÖNEMLİ: Kapınızın otomatik açılıp kapanmasını istiyorsanız lütfen aşağıdaki notları okuyunuz.
 
Forsa kapı robotunun kapınızı temassız bir şekilde açmasını istiyorsanız, aşağıda "tavsiye ürünler" bölümündeki bazı aksesuarlardan satın almanız gerekmektedir.

Örnek 1; Mağaza girişleri için, müşteri geldiğinde veya çıkarken kapınızın gelen kişiyi algılayıp otomatik bir şekilde açılmasını istiyorsanız, sepetinize "2 adet Radar" eklemeniz gerekmektedir.
Örnek 2; Apartman giriş kapısında kullanmayı düşünüyorsanız ilk etapta ürün içerisinden çıkan kilit sisteminin üzerinde iç ve dış taraf olmak üzere 2 adet kart okuyucu sistem bulunmaktadır. Bu okuyucular sayesinde gelen insanlar herhangi bir temasta bulunmadan kartlarını göstererek kapıyı açıp kapatabilirler. Bu şekilde kullanmayı düşünür iseniz sepetinize "kişi sayısı kadar ekstra proximity kart veya anahtarlık" eklemeniz gerekmektedir. Sadece girişte kartlı kullanıp çıkışta herkesin daha kolay çıkmasını ister iseniz sepetinize "kişi sayısı kadar proximity kart veya anahtarlık ve 1 adet yanaşım fotoseli" eklemeniz gerekmektedir.
Örnek 3; Fabrika veya işyeri içerisinde herhangi bir oda kapısında kullanmak istiyorsanız, sepetinize "2 adet yanaşım fotoseli" eklemeniz gerekmektedir.